Prázdninové předčítání/Červené klubíčko

Prázdninová akce pro děti - setkání nad knížkou Ireny Hejdové Červené klubíčko. Čeká vás pohádka a výtvarná dílna.

Dům dětí a mládeže Choceň zajistí výtvarnou dílnu. Přijďte rozmotat tajuplný svět červeného klubíčka.

Středa 17. srpna v 10 hod. v Městské knihovně.

Plakát najdeš vedle v galerii :)

• Kód

• Název

Prázdninové předčítání/Červené klubíčko

• Termín konání

17.08.2022 10:00 - 11:00

• Místo konání

Městská knihovna Choceň

• Hlavní vedoucí

Bc. Iveta Kutlvašrová, DiS.

• Věková skupina

3-13 let